HQ0707F2700T5E
MFR.Part #
HQ0707F2700T5E
JLCPCB Part #
C2793061
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 750mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS