NQ121WJ0102T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0102T4E
JLCPCB Part #
C2781844
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ 200V ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS