TC0550F2400T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0550F2400T5E
JLCPCB Part #
C425588
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 240Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS