HP122WJ0204T4E
MFR.Part #
HP122WJ0204T4E
JLCPCB Part #
C2758825
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 2W 300V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS