HQ0707F6980T5E
MFR.Part #
HQ0707F6980T5E
JLCPCB Part #
C2793138
Description
-55℃~+155℃ 200V 698Ω 750mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS