TC0550F7502T5E
MFR.Part #
TC0550F7502T5E
JLCPCB Part #
C425575
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS