1210W2J0242T5E
MFR.Part #
1210W2J0242T5E
JLCPCB Part #
C26054
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS