TC0525F3903T5E
MFR.Part #
TC0525F3903T5E
JLCPCB Part #
C425509
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 390kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS