HQ101WF1500T4E
MFR.Part #
HQ101WF1500T4E
JLCPCB Part #
C2778178
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 1W 200V ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS