TC0525D6801T5E
MFR.Part #
TC0525D6801T5E
JLCPCB Part #
C425444
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS