NQ03WAF1800T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NQ03WAF1800T5E
JLCPCB Part #
C2780076
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω 75V ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS