TC0550D5621T5J
MFR.Part #
TC0550D5621T5J
JLCPCB Part #
C517782
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS