181207J015JT4E
MFR.Part #
181207J015JT4E
JLCPCB Part #
C2765511
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS