2D02WGJ0330TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
2D02WGJ0330TCE
JLCPCB Part #
C425335
Package
0402x2
Description
2 33Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS