PS0707J0114T5E
MFR.Part #
PS0707J0114T5E
JLCPCB Part #
C2793319
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS