0603WAD1581T5E
MFR.Part #
0603WAD1581T5E
JLCPCB Part #
C423072
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS