NQ1007J012JT4E
MFR.Part #
NQ1007J012JT4E
JLCPCB Part #
C2781538
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 750mW ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS