181207F9101T4E
MFR.Part #
181207F9101T4E
JLCPCB Part #
C422043
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS