NS02WGF1200TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NS02WGF1200TCE
JLCPCB Part #
C2782139
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 50V 62.5mW ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS