MFR02SF150JA10
MFR.Part #
MFR02SF150JA10
JLCPCB Part #
C63443
Description
15Ω 2W 500V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS