0805W8D1303T5E
MFR.Part #
0805W8D1303T5E
JLCPCB Part #
C422866
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ 150V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS