1210W2F9530T5E
MFR.Part #
1210W2F9530T5E
JLCPCB Part #
C422230
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS