0805W8D4022T5E
MFR.Part #
0805W8D4022T5E
JLCPCB Part #
C422833
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 40.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS