0805W8F113KT5E
MFR.Part #
0805W8F113KT5E
JLCPCB Part #
C422803
Description
-55℃~+155℃ 1.13Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS