TC0350B1003T5E
MFR.Part #
TC0350B1003T5E
JLCPCB Part #
C415126
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS