TC0550B8201T5J
MFR.Part #
TC0550B8201T5J
JLCPCB Part #
C517565
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS