0805W8F1375T5E
MFR.Part #
0805W8F1375T5E
JLCPCB Part #
C422791
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7MΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS