0805W8D1131T5E
MFR.Part #
0805W8D1131T5E
JLCPCB Part #
C2767308
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS