TC0550F1500T5E
MFR.Part #
TC0550F1500T5E
JLCPCB Part #
C57863
Description
-55℃~+155℃ 150V 150Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS