1206W4F6494T5E
MFR.Part #
1206W4F6494T5E
JLCPCB Part #
C422493
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS