HP0707F6200T5E
MFR.Part #
HP0707F6200T5E
JLCPCB Part #
C2775257
Description
-55℃~+155℃ 200V 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS