0201WMJ1003TCE
MFR.Part #
0201WMJ1003TCE
JLCPCB Part #
C34389
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS