1210W2F634KT5E
MFR.Part #
1210W2F634KT5E
JLCPCB Part #
C422260
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.34Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS