NS01WMF1213TEE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NS01WMF1213TEE
JLCPCB Part #
C2782012
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 25V 50mW ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS