4D03WAJ0512T5E
MFR.Part #
4D03WAJ0512T5E
JLCPCB Part #
C2765590
Description
100mW 4 5.1kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS