1210W2J091LT5E
MFR.Part #
1210W2J091LT5E
JLCPCB Part #
C422189
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 91mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS