HP122WF8451T4E
MFR.Part #
HP122WF8451T4E
JLCPCB Part #
C2791204
Description
-55℃~+155℃ 2W 300V 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS