TC0550B3321T5E
MFR.Part #
TC0550B3321T5E
JLCPCB Part #
C415042
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS