CQ05W8F2101T5E
MFR.Part #
CQ05W8F2101T5E
JLCPCB Part #
C2765639
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS