HQ101WJ0164T4E
MFR.Part #
HQ101WJ0164T4E
JLCPCB Part #
C2778364
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W 200V ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS