HP06W2J0392T5E
MFR.Part #
HP06W2J0392T5E
JLCPCB Part #
C414912
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS