TC0550B3002T5J
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0550B3002T5J
JLCPCB Part #
C517551
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS