TC0550F1002T5G
MFR.Part #
TC0550F1002T5G
JLCPCB Part #
C2989142
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS