PS101QF430JT4E
MFR.Part #
PS101QF430JT4E
JLCPCB Part #
C2793590
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS