HQ05W3F5100T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ05W3F5100T5E
JLCPCB Part #
C414844
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS