0201WMF1402TEE
MFR.Part #
0201WMF1402TEE
JLCPCB Part #
C474280
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS