RN73H2ATTD2153D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD2153D100
JLCPCB Part #
C2509930
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS