HV06W4F1002T5E
MFR.Part #
HV06W4F1002T5E
JLCPCB Part #
C414807
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS