AS101AJ047JT4E
MFR.Part #
AS101AJ047JT4E
JLCPCB Part #
C2770398
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.7Ω 400V Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS