201007F9093T4E
MFR.Part #
201007F9093T4E
JLCPCB Part #
C2768895
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS